اخبار

نشست بانوان شهردار با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزارشد

نشست بانوان شهردار با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزارشد. گروه شهرجاب

نشست بانوان شهردار با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزارشد

به منظور توجه بیشتر به نقش‌آفرینی بانوان در عرصه مدیریت شهری و اداره شهرداری‌های کشور، نشست ۱۰بانوی شهردار با دکتر سلیمی رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشوربرگزارشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور مهدی سلیمی در این نشست گفت: خوشبختانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شاهد حضور بانوان ارجمند کشور در شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم . امیداست از این  فرصت حضور در عرصه مدیریت شهری به بهترین نحو و به نفع رفاه مردم استفاده کنید و پرچمدار ایجاد تحول در شهرها باشید.

سلیمی با بیان اینکه بانوان با انضباط کاری می‌توانند زمینه‌ساز اجرای اقدامات خوبی در شهرها باشند گفت: باید تلاش کنید تا با مدیریت درست و قوی ، نگاه مثبت به زنان در جامعه تقویت شود.

وی با اشاره به اینکه شهرهای کشور هر کدام دارای ظرفیت های  ویژه‌ای است گفت: این ظرفیت‌ها می بایست با تدبیر شهرداران در خدمت رفاه و آسایش مردم و توسعه و عمران و آبادانی شهرها قرار گیرد.

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خطاب به بانوان شهردار کشور گفت:  از تمام پتانسیل‌ها و  راهکارهای  موجود در جهت حل مسائل و مشکلات شهری استفاده می کنیم؛ اما، شما به‌عنوان اداره کننده شهر می‌بایست با اتکا به قوانین، اسناد بالادستی و کمک گرفتن از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و جلب مشارکت مردمی، سرانه درآمدی شهرداری های خود را بالا برده و با تدابیرلازم به درآمد پایدار برسید.

دکتر سلیمی با بیان این موضوع که میراث طبیعی، فرهنگی و معنوی قوی و غنی موجود در کشور،  بستر بسیار خوبی برای ایجاد تحول و تسریع در روند توسعه و پیشرفت است گفت: شهرداری ها بیش از همیشه  نیاز به نگاه‌ها، رویکردها و راهبرد های جدید دارندتا بتوانند روند توسعه و پیشرفت و ایجاد تحول را با سرعت بیشتری طی کنند.

وی افزود: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به‌طور مرتب کمک‌هایی به شهرداری ها و دهیاری ها می‌کند، لیکن شما به هیچ وجه به این حد از کمک‌ها بسنده نکنید و با تعریف پروژ‌ه های مختلف و استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و مشاوره گرفتن از افراد و مشاوران ذی‌صلاح و با اتکا به ظرفیت‌های بالای شهروندان ، پروژه‌های متفاوت و متناسب با نیازهای شهرتان تعریف  و در جهت ارتقای عملکرد شهرداری‌های خود تلاش کنید.

در این نشست بانوان شهردار، تجربیات و جزئیات برنامه‌ها و اقدامات و پروژه‌های موفق در عرصه اداره شهر و شهرداری و مسائل و  مشکلات حوزه کاری خود را بیان کردند.

در این نشست بانوان شهردار از شهرداری‌های سراسر کشور حضور داشتند برتشکیل مستمر این گونه جلسات با محوریت سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشورتأکید شد.

همچنین در این نشست، شهرداران شهرهای آباد و سعدآباد از استان بوشهر، بانه ازاستان کردستان، بریس و سرجنگل از استان سیستان و بلوچستان، تیتکان بزنوید و سراب‌حمام ازاستان لرستان، ششده از استان‌فارس،صفی‌آباد از استان خوزستان وفیرورق از آذربایجان غربی  شرکت داشتند.

نشست بانوان شهردار با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزارشد. گروه شهرجاب نشست بانوان شهردار با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزارشد. گروه شهرجاب نشست بانوان شهردار با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزارشد. گروه شهرجاب نشست بانوان شهردار با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزارشد. گروه شهرجاب نشست بانوان شهردار با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزارشد. گروه شهرجاب نشست بانوان شهردار با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزارشد. گروه شهرجاب

 

نشست بانوان شهردار

روابط عمومی گروه شهرجاب

منبع: سازمان شهرداری ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *