اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها

کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402

برگزاری کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها ، در شهر زیبای شیراز توسط شرکت شهرجاب

تاریخ: روز پنجشنبه، 25 آبان ماه 1402
مکان: شهر شیراز
برگزار کننده: مجموعه شهرجاب

کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها در تاریخ 25 آبان ماه 1402 در شهر شیراز توسط مجموعه شهرجاب برگزار شد. این کارگاه با هدف آشنایی شهرداری ها با اصول و روش های موثر برای برنامه ریزی و اجرای بودجه های خود برگزار شد.

در این کارگاه که با حضور بیش از30 نفر از مدیران از  15 شهرداری و شورای اسلامی، برگزار شد، در مورد اصول بودجه نویسی و همچنین قوانین مهم، آیین ها و شیوه نامه ها بحث و تبادل نظر گردید.

برنامه کارگاه

کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها شامل موضوعات زیر بود:

 1. معرفی مفاهیم بودجه نویسی

در این بخش، مفاهیم کلی بودجه نویسی و اهمیت آن در شهرداری ها مورد بررسی قرار گرفت. توضیح داده شد که بودجه نویسی چیست و چگونه می‌توان با استفاده از آن برنامه‌ریزی مالی موثری در شهرداری ها انجام داد.

 2. اصول بودجه نویسی

در این قسمت، اصول و روش های موثری برای بودجه نویسی در شهرداری ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مطالبی مانند تخصیص منابع، برنامه ریزی زمانبندی و کنترل هزینه ها مورد بررسی قرار گرفت.

 3. اجرای بودجه

در این بخش، روش ها و راهکارهای اجرایی برای بودجه های شهرداری ها بررسی شد. موضوعاتی مانند مدیریت هزینه ها، کنترل بودجه، گزارشگیری مالی و نظارت بر اجرای بودجه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 4. مطالعه موردی

در این قسمت، یک مطالعه موردی درباره بودجه نویسی و اجرای بودجه در یک شهرداری خاص ارائه شد. در این مطالعه موردی، تجربیات و چالش های مربوط به بودجه نویسی در شهرداری مورد نظر به اشتراک گذاشته شد.

نتیجه‌گیری

کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، موفقیت آمیز برگزار شد. شرکت کنندگان با مفاهیم و اصول بودجه نویسی آشنا شدند و روش ها و راهکارهایی برای بهبود برنامه ریزی و اجرای بودجه در شهرداری ها یاد گرفتند. این کارگاه به شهرداری ها کمک می‌کند تا با استفاده از اصول بودجه نویسی موثر، بهبود عملکرد مالی خود را داشته باشند و برنامه های خود را با دقت و کارآمدی اجرا کنند.

مدیرانی که در این کارگاه حضور داشتند، سوالات و مشکلاتی که در زمینه بودجه نویسی و همچنین اجرای بودجه  داشتند را مطرح نمودند و استاد دوره جناب آقای بهدانی با اطلاعات کامل و جامع خود و همچنین اشراف کامل به قوانین و مقررات شهرداری ها به تمامی سوالات مدیران پاسخ دادند.

برای مشاهده دیگر رویدادهای دپارتمان همایش گروه شهرجاب اینجا کلیک نمایید.

گزارش تصویری کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها

کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402 کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402 کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402 کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402 کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402 کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402 کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402 کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402 کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402 کارگاه آموزشی اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها، شرکت شهرجاب شیراز آبان ماه 1402 اصول بودجه نویسی و اجرای بودجه در شهرداری ها

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *