ربات های اینستاگرام چه مشکلاتی برای اکانت شما بوجود می آورد و چگونه باید اقدام کنید؟

شاید شما هم از کسانی باشید که به دلیل استفاده از ربات های اینستاگرام اتوماتیک برای افزایش فالور های صفحه اینستاگرام خود، اکنون با محدودیت و یا بلاک کامل برخی قابلیت های صفحه خود مواجه شده اید

خوب، دلیل این محدودیت ها این است که ربات های مذکور هیچ تمهیداتی برای فرار از شناسایی توسط سیستمهای امنیتی اینستاگرام ندارند. این ربات ها به دلیل اینکه هیچ کنترلی روی سرعت فعالیت ها ندارند و سیستم هوشمندی برای سنجش سرعت فعالیت ندارند باعث محدودیت مقطعی یک یا چند فعالیت (لایک – کامنت – فالو – فالو بک و…) می شوند.

ربات های اینستاگرام که بر اساس قوانین اینستاگرام کار نمی کنند علاوه بر بلاک شدن آی پی سرور های خود باعث مشکلات زیادی برای کاربران خود نیز می شوند. در ماه های سال اخیر ما با کاربرانی روبرو بودیم که برای مشاوره با ما تماس گر فته بودند و با آنالیز اکانت آن ها مشاهده شده است که یک یا چند فعالیت آن ها کاملا بلاک و مسدود شده است که آن اکانت ها برای صاحبان آن ها ارزشمند هستند یا بعضا دیده شده است که سیستم ACL فعالیت این اکانت ها را به شدت کند کرده است.

ربات های اینستاگرام علاوه بر اینکه هیچ الگوریتم هوشمندی در سرعت فعالیت های یک اکانت ندارند هیچ روش تشخصی هم برای کاربران خود ندارند و درخواست های مکرر را روی یک فعالیت بلاک شده ارسال میکنند که این باعث تحریک بیشتر سیستم ACL میشود و محدودیت های بیشتری را برای اکانت ها ایجاد میکند …

سیستم امنیتی اینستاگرام

در اینجا می خواهیم سیستم های امنیتی اینستاگرام را توضیح دهیم:

اینستاگرام در سال گذشته سامانه جدید ACL را راه اندازی کرد این سامانه از چند سیستم تشکیل شده است:

1- سیستم فیک یاب

2- سیستم بات یاب

3- سیستم بازرسی

سیستم فیک یاب:

سیستم فیک یاب به دنبال اکانت های بدون محتوا یا جعلی می گردد و معمولا به اکانت های تازه ثبت شده با فالوور خیلی پایین بدون عکس پروفایل و بیوگرافی و همچنین بدون احراز هویت ایمیل یا اس ام اس مشکوک می شوند البته این تنها دلیل مشکوک شدن سیستم نیست و الگوریتم دیگری برای بدست آوردن اکانت های جعلی که به نام اشخاص دیگر ثبت می شود نیز وجود دارد.

سیستم ربات یاب:

این سیستم به دنبال کاربرانی می گردد که دارای فعالیت بالا 24 ساعته هستند که نوع فعالیت آن ها غیر مشابه با انسان است. طبق استاندارد و قانون اینستا هر کاربر در اینستاگرام می تواند در هر 60 ثانیه فقط و فقط یک نوع فعالیت (لایک – کامنت – فالو – فالو بک – پست – حذف پست – …) را انجام دهد.

اگر این قانون توسط کاربر نقض شود، سیستم ربات یاب به اکانت مذکور مشکوک می شود. بعضا شرط 60 ثانیه در اینستاگرام طبق فعالیت های کاربر بالا تر هم می رود (یعنی مثلا در هر 5 دقیقه یک نوع فعالیت) و اگر به اکانت مشکوک شود دسترسی آن فعالیت که سرعت بالایی دارد را محدود می کند و اگر مجدد تکرار شود فعالیت مذکور برای یک مدت بلاک می شود و در نهایت در صورت تکرار مجدد به صورت کامل فعالیت مذکور برای مدت طولانی تری بلاک می شود که طبیعتا این برای کاربران تجاری هزینه بالایی در بر خواهد داشت.

فکر آن را بکنید اکانتی که معرف کسب و کار و شخصیت شما است دیگر نمی تواند لایک کند یا فالو کند …. این تیرخلاص اینستاگرام هست.

سیستم بازرسی:

این سیستم به دنبال کاربرانی در اینستاگرام می گردد که از آی پی های مختلفی به اکانت خود متصل می شوند که در یک مختصات جغرافیایی مشخص نیست و همچنین فعالیتی از طریق آن آی پی در لاگ ها ثبت نشده است …

همچنین این سیستم دارای چند الگوریتم شناسایی هکر ، و انواع نفوذ به پیج ها و … است که مشمول بعد امنیتی بوده و وارد آن نمی شویم…

خرید فالوور صد درصد واقعی و بدون مشکلات بلاک و بصورت اصولی

همچنین می توانید با کارشناسان حرفه ای ما در ارتباط باشید

ارسال دیدگاه

WhatsApp chat
Minimum 4 characters
fa_IRPersian
en_GBEnglish fa_IRPersian