سامانه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی

مارکتینگ

اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد.

اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد.

بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال ( دیجیتال مارکتینگ) (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در حال حاضر اکثر تولیدکنندگان ما با مشکل فروش کالاهای خود مواجه هستند. چرا؟ چون نمیتوانند محصول خود را بفروشند. چرا؟ چون روشهای درست بازاریابی و فروش را نمی دانند. چرا؟ چون آموزش لازم در این زمینه ندیده اند و یا وقت کافی برای این کار ندارند.

راه حل چیست؟

 انتخاب یک مشاور خوب و باتجربه در زمینه فروش و بازاریابی و یا آموزش دیدن. در ادامه توضیحات تکمیلی رو ارائه میکنیم.

طبق مطالعات و تحقیقات میدانی که گروه شهرجاب در 2 سال اخیر انجام داده، اکثر کارگاهها و مشاغلی که با شکست مواجه شده اند در بخش تولید مشکلی نداشتند و مشکل اصلی در بخش بازاریابی و فروش و دیجیتال مارکتینگ بوده است. اکثر فعالان اقتصادی و علاقه مندان به شروع کسب و کار تمام تمرکز خود را روی تولید و یا خدمات خود می گذارند و در اعداد و ارقام سود های روی کاغذ کسب و کار خود غرق شده اند و اصلا به مقوله چگونه بفروشیم هیچ توجهی نکرده اند.

همانطور که می دانید در چرخه تولید آسانترین قسمت راه اندازی و تولید است و سخت ترین قسمت فروش محصول، و همچنین در قسمت برآورد هزینه های قبل از تولید کمترین درصد را برای تبلیغات و بازاریابی در نظر میگیرند که از اول کار پی کار خود را سست بنا می کنند.

چرا گروه شهرجاب؟

گروه شهرجاب با گردآوری تیم آموزشی در زمینه بازاریابی و فروش و دیجیتال مارکتینگ و ایجاد سامانه ای جهت آموزش بازاریابان حرفه ای به شرط استخدام، آموزش مدیران جهت آشنایی با روشهای فروش و بازاریابی نوین، و همچنین پل ارتباطی بین مدیران کسب و کارها و بازاریابان، سعی در بهبود رونق تولید و فروش در کشور نموده است. زیرا رونق تولید زمانی اتفاق میافتد که فروش باشد و فروش زمانی اتفاق می افتد که نیروهای آموزش دیده داشته باشیم.

ما معتقدیم تا نتوانیم بفروشیم، تولید بی فایدست و هرروز باید شاهد تعطیلی مشاغل مختلف و در نتیجه بیکاری عده زیادی از هموطنانمان و هدر رفت منابع مالی زیادی باشیم.

ما در این سامانه با همکاری آموزشگاههای سراسر کشور، مدرسان و دانش آموختگان رشته های بازاریابی و فروش، برنامه نویسان و کانونهای تبلیغاتی سراسر کشور، آموزشهای حضوری و مجازی به شرط استخدام و همچنین مشاوره و همکاری با مدیران کسب و کارها، تلاش می کنیم تا رونق کسب و کارها و بازار را داشته باشیم.

در ادامه از تمام آموزشگاهها و مدرسین و دانش آموختگان سراسر کشور درخواست می کنیم که به این طرح ملحق شوند. از قسمت همکاری با ما فرم های مربوطه را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما بزودی با شما تماس بگیرند.

5/5

همکاران ما

0
استانهای تحت پوشش طرح
0
آموزشگاهها
0
مدرسین
0
ثبت نام کنندگان

مقالات

WhatsApp chat
Minimum 4 characters
fa_IRPersian
en_GBEnglish fa_IRPersian