کسب درآمد با

شهرجاب یک مجموعه کامل از تمامی امکانات منحصر به فرد است که به شما تعلق دارد از آن استفاده کنید.

در شهر جاب همه می توانند با هر روش و یا کسب و کاری که علاقه داشته باشند کسب درآمد کنند.

این روشها به چند دسته تقسیم می شوند. که در اینجا توضیحاتی در مورد آنها می دهیم:

کسب درآمد آسان

در شهر جابی می شود درآمدی چند میلیونی در ماه داشت. فقط کافیه که یکی از روشهای کسب درآمد شهر جاب را انتخاب و با کمی وقت گذاشتن در روز از آنها کسب درآمد کنید.

  1. ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان

گروه شهرجاب

شما به راحتی و بصورت رایگان می توانید در فروشگاه شهرجاب به عنوان فروشنده ثبت نام کنید و یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید که تمام امکانات لازم برای فروش محصولاتتون رو داره.

چه کسانی در شهرجاب فروشگاه دارند؟
افرادی مثل خود شما. تقریبا هر کسی که در خانه یا کارگاهش محصولی سالم و ارزشمند تولید می‌کند می‌تواند در شهرجاب فروشگاه بزند و محصولش را عرضه کند. این محصول ممکن است مواد غذایی، پوشاک، لوازم خانگی، صنایع دستی یا حتی محصولات فرهنگی باشد. وجه مشترک همه این محصولات این است که به صورت خانگی، کارگاهی یا توسط کسب‌وکارهای کوچک و محلی تولید و یا عرضه می‌شود.

شهرجاب یک بازار اجتماعی است
بازار اجتماعی یعنی همه اعضا در این بازار نقش دارند. مشتری‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که پولشان را کجای ایران خرج کنند و در رونق اقتصاد شهرهای مختلف ایران نقش داشته باشند. غرفه‌دارها می‌توانند علاوه بر اینکه کسب‌وکار خودشان را رونق می‌دهند، به همدیگر کمک کنند، فعالیت‌های گروهی انجام بدهند، در تنظیم قیمت‌های محصولات سراسر ایران تاثیر داشته باشند و کارهای متنوع دیگر.

همه اعضای شهرجاب می‌توانند به سادگی با هم ارتباط برقرار کنند. برای محصول همدیگر نظر بدهند. مشتری‌ها می‌توانند تجربه خریدشان را برای همه منتشر کنند و با این کار به مشتری‌های دیگر و به خود غرفه‌دارها برای ارتقاء محصولشان کمک کنند. شهرجاب چنین جایی است. چه کار خوبی کردید که به شهرجاب آمدید. منتظرتان بودیم.

2. پنل پیامک

گروه شهرجاب

می‌خواهیم در مورد نمایندگی پنل اس ام اس به عنوان یکی از راه‌های کسب درامد اینترنتی صحبت کنیم، خیلی از کاربران سایت با ما تماس می‌گیرند که نمایندگی سامانه پیامک چیست و چگونه از طریق نمایندگی پنل پیامک دارمد داشته باشیم؟

حتی خیلی از مشتریان ما که پنل اس ام اس خریداری می‌کنند بعد از مدتی متوجه می‌شوند که دوستان و آشنایان آن‌ها به سامانه پیامکی نیاز دارند، با ما تماس می‌گیرند که چگونه از این فرصت برای کسب درامد استفاده کنیم و بتوانیم از معرفی پنل پیامک شهرجاب به دوستانمان درامد داشته باشیم؟ در واقع اگر بخواهیم نگاه دقیقی به کسب‌وکارهای اطرافمان داشته باشیم تمامی آن‌ها برای ارتباط با مشتری و کارمندان به سامانه پیامک نیاز دارند و شما می‌توانید از این فرصت برای کسب درامد استفاده کنید و یا حتی بخاطر پورسانت شارژ دوستانتان، شما می‌توانید پیامک رایگان از طریق اینترنت ارسال نمایید.

برای توضیحات بیشتر مقاله “نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟“را  حتما مطالعه کنید.

3. همکاری در فروش محصولات و خدمات شهرجاب

همچنین شما میتوانید با معرفی یکی از خدمات گروه شهرجاب کسب درآمد کنید.

  1. طراحی سایت و اپلیکیشن
  2. گواهینامه های آموزشی
  3. انواع گواهینامه ایزو
  4. خدمات اینستاگرام
  5. خدمات دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت

در این روش شما می توانید با ثبت نام در قسمت همکاری در فروش و دریافت لینک خود و معرفی دوستان و دیگران از طریق لینک خود و تشویق به خرید آنها، از خریدشان پورسانت دریافت نمایید.

WhatsApp chat
Minimum 4 characters
fa_IRPersian
en_GBEnglish fa_IRPersian