طراحی سایت

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

گروه شهرجاب
گروه شهرجاب

عناصر طراحی نوآورانه و خلاق برای هر صفحه وب گنجانده شده است

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

امروزه سفارش طراحی وبسایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

طرح های وب که روی چهره ها لبخند می زنند

روزانه هزاران وبسایت در جهان، صدها وبسایت در ایران و احتمالا ده ها وبسایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب میشوند راه اندازی میگردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. گروه شهرجاب با شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وبسایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای و سئو حرفه ای، خدمات و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

گروه شهرجاب

طراحی ویژه

افرد و تخصص های مختلفی در روند طراحی سایت نقش دارند. گروه شهرجاب طی سالها فعالیت حرفه ای در این زمینه، متبحرترین و متخصص ترین ها در حوزه طراحی وبسایت را در قالب یک تیم منسجم در کنار هم قرار داده تا بهترین خروجی ممکن حاصل شود.

گروه شهرجاب

طراحی ریسپانسیو

طراحی ریسپانسیو برای نمایش زیبای سایت در موبایل و تبلت در نظر گرفته شده است، و هدف آن این می باشد که با یک طراحی مشترک در ساختار وب سایت در انواع ابزارهای مشاهده سایت از قبیل کامپیوتر و تبلت و موبایل بتوان سایت را به زیبایی نمایش داد

گروه شهرجاب

طراحی UI/UX

این سرویس شامل طراحی تجربه کاربری (UX design) و همچنین طراحی رابط کاربری (UI design) است که می‌تواند برای وبسایت و یا اپلیکیشن پیاده‌سازی شود.

چرا شهرجاب؟

طراحی وب سایت، یعنی سایت مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود. یکی از مهم ترین قواعدی که گروه شهرجاب در طراحی سایت لحاظ میکند، سئو و بهینه بودن وبسایت از لحاظ ساختاری است. تحلیلگران سئوی وبسیما، تمامی نکات را بررسی میکنند تا وبسایت بر اساس استانداردها تولید شده و مورد تایید موتورهای جستجو قرار گیرد. ما طرز فکر موتورهای جستجو را میشناسیم و به شما کمک میکنیم تا آن ها نیز شما را بشناسند تا نهایتا به کسب جایگاهی مناسب منجر شود.

گروه شهرجاب

هدف ما در این مجموعه ، استفاده از بهترین و قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی و چهارچوب های کاری عالی در جهت ارائه کامل ترین و بهترین خدمات در زمینه طراحی سایت با سرعت و امنیت بالا به شما عزیزان می باشد. امیدواریم که وجدان کاری و مسئولیت پذیری گروه شهرجاب ، موجب رضایت خاطر و اعتماد شما مشتریان عزیز را فراهم آورد. تیم فنی و پشتیبانی ما با تجربه سال ها فعالیت در این زمینه ، توانایی طراحی انواع سایت (شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، آپلودسنتر و …) مطابق با نیاز شما را دارد.

نمونه کار های ما

در اینجا بخشی از نمونه کارهای انجام شده توسط واحد طراحی سایت گروه شهرجاب قرارداده شده است.