تبلیغات, دیجیتال مارکتینگ, سئو, طراحی سایت, فروش, مقالات, موفقیت

راز سایت های پولساز بخش 1

هر وب سایت پولساز، راز هایی دارد که شاید با دیدن این سایت ها نتوانید بسرعت به آن پی ببرید.

در ادامه قصد دارم دقیقاً دراین مورد صحبت کنم. درباره اینکه سایت های پولساز و موفق ایرانی چگونه به موفقیت می‌رسند و آنرا حفظ می‌کنند و چگونه کسب و کارهای اینترنتی با درآمد های میلیاردی برای خود می‌سازند. دراینجا بطور خلاصه به رازهای اصلی این سایت های پولساز اشاره کرده‌ام. توصیه می‌کنم حتماً بخوانید.

راز پشت پرده سایت های پولساز ایرانی

واقعاً چگونه بعضی از سایت ها به این راحتی از اینترنت کسب درآمد می‌کنند؟ آن هم درآمدهای میلیاردی! شاید وقتی به این سایت ها نگاه کنید پولدار بودن صاحب آنرا عامل اصلی موفقیتش بحساب بیاورید. درصورتی‌که اگر زندگینامه صاحبان کسب و کارهای اینترنتی موفق را بخوانید به این واقعیت پی می‌برید که درابتدا اصلاً سرمایه کافی نداشته‌اند و از صفر شروع کرده‌اند.

برخی از دوستان هم فکر می‌کنند که این سایت ها فقط با تبلیغات توانسته‌اند معروف شوند و به یک کسب و کار اینترنتی پولساز ایرانی تبدیل شوند. درصورتی‌که بازهم اینطور نیست! البته تبلیغات بخش عمده‌ای از موفقیت هر کسب و کاری را می‌سازد. در هر کسب و کاری تبلیغات بسیار مهم است ولی نه هرجور تبلیغاتی!

شاید فکرکنید تبلیغات در هرشرایطی جواب می‌دهد اما خیلی از سایت ها با تبلیغات هم نتوانستند بازخورد خوبی داشته باشند. چراکه وب سایت موردنظر باید از لحاظ فنی درشرایط خوبی باشد و از لحاظ محتوا، محصولات و غیره باید در بهترین شرایط قرار داشته باشد.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ 10 استراتژی برتر دیجیتال مارکتینگ

مثلاً وقتی صفحه فرود خود را برای تبلیغات کلیکی مهیا کرده‌اید باید از هر جهت توانایی تبدیل را داشته باشد نه اینکه کاربر به آن صفحه هدایت شود اما صفحه فرود توانایی تبدیل بازدیدکننده به مشتری را نداشته باشد. دراینصورت تمام هزینه هایی که برای تبلیغات شده به هدر میرود.

پس تبلیغات در هر شرایطی جواب نمی‌دهد و در بسیاری از مواقع عامل اصلی شکست در کسب و کارهای اینترنتی همین تبلیغات است. صاحبان وب سایت‌ها اینقدر هزینه تبلیغات می‌کنند و نتیجه نمی‌گیرند که شکست میخورند. در ادامه به رازهایی که سایت های پولساز ایرانی با رعایت آنها به موفقیت رسیده‌اند اشاره می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.